Õhtused üritused

Sellel aastal on meil varuks midagi erilist! Viime publiku rändama ajas ning pakume mitte ainult etteasteid vaid ka filmi elamust.

Reede 7.veebruar 19.00- teema õhtu "Mälestused idamaise tantsu kuldajastust"
Õhtu algab idamaise tantsu ajaloo näituse avamisega. Antud näituse toob esmakordselt Balti riikidesse Badriyah Belgiast. Toome teieni kõige huvitavamad ning põnevamad leiud kuldajastust.
Õhtu jätkub restoranis Ritter, kus saab näha haruldasi filmi klippe, alustades kõige vanematest, liikudes edasi tänapäeva poole. Kinopildi vahele toovad ajastu truud etteasted teieni meie festivali külalisesinejad, sealhulgas Badriyah- rahvusvaheliselt tuntud kuldajastu artist!
Pilet kohapeal  7€ (sularahas)
Laudu ette broneerida ei saa, uksed avatakse 20 minutit enne üritust.

Laupäev 8.veebruar kell 20.00- IX Saare Hafla 
Juba üheksandat korda toimuv Saare Hafla toob teieni rahvusvaheliselt tunnustatud artistid ning harrastajad. Lavale astuvad esinejad Belgiast, Hispaaniast, Valgevenest, Lätist ja Eestist! Õhtu jooksul ei näe ainult klassikalist idamaist tantsu vaid erinevaid stiile, mis kindlasti ei jäta külmaks ka eestlasi. Hafla on kogunud tuntust just oma mitmekesisuse poolest, igal aastal näeb laval uusi stiile ning ka fusioneid.
Pilet kohapeal 8€ (sularahas)

Laudu ette broneerida ei saa, uksed avatakse 20 minutit enne üritust.

INFO ESINEJATELE

XI Saare Hafla

Saare Hafla kutsub esinema kõiki idamaiseid tantsijaid! Pole oluline kaua oled tegelenud, mis stiili tantsid või kas tantsid soolot, oled grupis. Oleme avatud kõikidele fusion stiilidele, seega lase ideedel lennata! 

Eelregistreerimine on lõppenud ja  esinemise info* kinnitamine  10.jaanuar.

Ootame esinejatelt järgnevat infot:
Artisti/grupi nimi
Esinejate arv ja nimed (gruppide puhul)
Tegutsemise koht
Esituse stiil

Muusika pealkiri/koreograafia autor
*Tantsuvahendid
*Esinemise muusika (maksimum 3.30)
*Tantsu algus (esineja või muusika enne)

 Meelespea:
-Kõikidel esinejatel (kõikidel grupi liikmetel) peab olema soetatud festivali pass. Millise passi soetad, on sinu enda otsustada, võid valida ka külalise passi. Pass peab olema makstud ENNE haflale registreerimist.
-Kuna esineda soovijaid on palju siis eelistame grupi esinemisi, nii saab rohkem tantsijaid laval esineda.
-Ritteri lava on suur ning umbes 60 kraadi (ehk publik ei ole ainult ühes suunas). Lavatagune puudub ning lavale minek toimub rahva seast nii nagu haflale kohane.
-Lava kohal on kardinad, seega kui kavatsed kasutada assayat, veil poi'd, lehvikloore vms mis ulatub kõrgemale, siis soovitame kindlasti teha ka lava proovi. Elav tuli ei ole lubatud.

-Kui on registreerunud sama muusika/koreograafiaga kaks või rohkem esinejat siis esinemis õigus antakse esimesele registreerunule.