BOOTCAMP

Kas tavalised kursused pole enam piisav? Soovid end proovile panna ja viia enda tantsimine uutesse kõrgustesse? 

Meil on midagi väga sobivat- osale ZF bootcampis! 

Bootcamp on uudne kursusevorm Eesti idamaise tantsu maastikul. See on intensiivne ja lõbus võimalus ennast proovile panna ning lühikese aja jooksul palju uut teada saada ning omandada. Sellel aastal juhendab bootcampi maailma kuulus idamaise tantsu artist Sara Guirado Hispaaniast (pildil)!

Sara ei ole ainult suurepärane  esineja vaid ka  nõudlik  õpetaja, kes toob sind kindlasti mugavustsoonist välja ning paneb sind laval särama!Eelmistel aastatel on saanud bootcampi osalejad proovida orientalit ja baladit. Selle aasta bootcampis loome dünaamilise trummisoolo koreograafia, milles leidub nii keha isolatsiooni, väristusi, lööke ja palju muud. Soovid sa Saraga ühineda selles väljakutses?

See on väga mitmekülgne võimalus õppida midagi uut ning see ka kohe järgi proovida, sest soovijad saavad õpituga esineda kohe laupäeval toimuval Saare Haflal.

KELLELE?

Bootcamp on mõeldud keskmise ja edasijõudnud tasemega tantsijatele. Kohtade arv limiteeritud- 4 kohta veel vaba! Esinemine on vabatahtlik, aga korraldajad ei garanteeri, et kõik soovijad saavad esineda- lõpliku otsuse teeb juhendaja. 

Bootcamp viiakse läbi inglise keeles.

MILLAL?

Bootcamp toimub 6.-8. veebruar 2019
Neljapäeval 19.30-20.30
Reedel 10-13/14.30-15.30 
Laupäeval 9.30-10.30 (lava proov)
Kokku- 6 tundi